Michael Nørregaard

Michael Nørregaard

Læge

Lene Stoltze

Lene Stoltze

Læge

 Anne Wentzer

Anne Wentzer

Læge

Nina Hyllius

Læge

Ansat fra d. 01.06.2022 –

Shankitha
Panchardharam

Uddannelseslæge

Ansat fra d. 01.06..2023 –
31.05-2024

Ragnar Bàrà Tausen

Uddannelseslæge

Ansat fra d. 01.10.2023 – 31.03.2024